Що таке петлі TRX?

Петлі TRX (Total Body Resistance Exercise) – знаряддя незвичайне, але добре себе зарекомендувало та швидко завоювало популярність у фітнесі!

TRX – це мобільний і компактний засіб, що дозволяє тренуватися відносно повноцінно у будь-яких, навіть дуже складних, умовах – як в тренажерному залі, так і на вулиці, в готельному номері, під крилом винищувача або на пляжі. Потрібне лише місце куди прикріпити петлі. Саме знаряддя з легкістю поміщається у невелику сумку.

Що може TRX?

TRX, перш за все, – прекрасний інструмент для ефективного метаболічного тренінгу. Гнучка конструкція петель перетворює найпростіші віджимання в найскладнішу комбінаційну вправу, що задіює велику кількість м’язових груп одночасно! Завдяки цьому, а також через підвищену координаційну складність більшості вправ, тренування на петлях TRX сприяє більш активному розходу енергії під час заняття, а також створенню високого рівня метаболічного відгуку, який дозволить витрачати калорії ще довго після тренування.

Крім того, TRX корисний як знаряддя, що дозволяє тренувати практично все тіло без ударного або прямого навантаження на хребет!

 

Історія виникнення петель TRX

Про те, як на світ з’явився такий популярний сьогодні вид тренажеру як петлі TRX у спортивному середовищі витає багато чуток та легенд. Довший час існувала думка, що петлі TRX розроблялися у надсекретній лабораторії Пентагону для тренування суперсолдат армії США. Треба визнати, що частина правди у цих чутках є! Дійсно, петлі TRX у своєму першому варіанті, побачили світ в армії Сполучених Штатів. Але, ніякі суперсекретні лабораторії до їх появи відношення не мають. Автором цього чудового винаходу був боєць американського підрозділу «SEAL», або як їх зазвичай називають «морський котик» Ренді Хетрік (Randy Hetrick). Йому досить часто доводилося покидати пункт постійного розташування та виконувати завдання у найрізноманітніших кутках планети.

Відповідно, що при цьому взяти з собою що-небудь окрім зброї та спорядження, потрібного для виконання завдання було неможливо. Але не тільки вимого служби, а й власні стандарти підтримки фізичної форми в цьому підрозділі дуже високі. Літом 1997 року, перебуваючи на базі США в Азії, де не було тренажерного залу, Ренді вирішив використати для тренувань пояс від кімоно для занять джиу-джистсу, перекинувши їх через двері і намотавши другим кінцем на руки. Так на світ з’явилися перші петлі TRX.

Звичайно, до сучасних петель TRX цьому знаряддю було далеко. Але, в першу чергу потрібна була ідея. Ренді продовжував думати і до 2005 року петлі TRX уже в їхньому теперішньому вигляді були представлені публіці. Одразу з моменту появи петлі TRX стали шалено популярними і сьогодні їх можна побачити на всіх континентах планети. Користуються ними від малого до великого і любителі, і професійні спортсмени, і військові, і цивільні.

 

 

Copyright © 2018. Smart Production. All rights reserved.