Контемп (від англ. contemporary dance)  – є одним із найпопулярніших сучасних танцювальних стилів у хореографії, однаково складним і видовищним як у виконанні жінок, так і чоловіків. Його ще називають «танцем душі» і на думку деяких людей, найповніше та найефектніше даний стиль танцю виглядає у парі.

Контемп граційний та витончений танець, яким можна донести до глядача будь-яку історію, передати стан душі танцюриста, його переживання. Уроки контемпу обов’язково включають в себе класичну частину і розтяжку, а також віртуозну техніку, яка більше фокусується на нетрадиційних хореографічних рухах відмінних від ліричних рухів балету та інших класичних форм.

Діти також можуть навчатися контемпорарі і, зважаючи на обов’язкову підготовку з класичної хореографії, чим раніше дитина почне, тим краще її можна підготувати для виконання складних елементів у майбутньому.

Якщо ви вирішили вже у зрілому віці почати займатися сучасними танцями, не проблема. Контемп для початківців введе вас в захоплюючий світ танцю, і навіть якщо ви не осягнете всіх азів цього складного стилю, хороше самопочуття та підтягнуте тіло буде з вами.

Отож, не зволікайте, не зважайте на вік та інші «ні», беріть зручну форму (основне, щоб одяг для занять тягнувся та не сковував рухів) і приходьте на заняття.

Хіп-хоп (Hip-hop) – це суміш енергії, завзяття, позитиву. Це не просто танець, а культура зі своїм одягом, звичками, рухами. У всьому вигляді виконавців, їх манерах і танцювальній техніці ковзає м’якість, розв’язність, удавана розслабленість. Прикрашають танець трюкові елементи. Ще однією особливістю стилю є те, що танцювати потрібно під біт, а не під мелодію. Навчитися чути біт, знаходити його на самому дні композиції, під тисячами звуків – це перший крок на шляху до розуміння стилю. Навіть один «кач» і кілька відпрацьованих рухів – це вже Hip-hop, нехай простий і примітивний, але це основа, на якій виконавець може побудувати свій танець, виразити себе і свої почуття.


Можливо, саме бажання виразити себе стало першим поштовхом до виникнення стилю в Америці. Протест проти нерівності і несправедливості – основна ідеологія хіп-хопу. У цьому танці немає обмежень – тільки підпорядкування біту, імпровізація і прояв своєї оригінальності.

 

Ми гарантуємо, що ваша дитина:

– навчиться відчувати музику, 

– володіти своїм тілом,

– досягати поставлених цілей,

– стане пластичнішою та сильнішою,

– розвиватиме впевненість в собі та силу волі,

– і, найголовніше – отримуватиме задоволення від кожного тренування.

 

Всі заняття проходять в ігровій формі та включають:

  • Hip-hop імпровізацію;
  • Dance show (танцювальні постановки для виступів та змагань);
  • Базові елементи break dance та акробатики;
  • Розтяжку всіх груп м’язів.

Хореографія для дітей від 3 років – запорука правильного розвитку дитини

Трирічний вік – це час активного прояву індивідуальності та самостійності, хоча крихітки ще не в змозі здійснювати багато завдань без допомоги і підтримки дорослих. Наші професійні та досвідчені педагоги, є саме тими людьми, які завжди знайдуть підхід до найменших учнів і зможуть їх зацікавити.
Проводимо навчання дітей від 3 років за програмами, які поступово ускладнюються, сприяють розвитку вестибулярного апарату, великої та дрібної моторики малюків. Виключені будь-які невиправдані навантаження, які можуть приносити шкоду. У нас діти вчаться орієнтуватися в навколишньому просторі.
Програми занять, на яких освоюються танці для найменших діток розроблені досвідченими педагогами і розраховані на поступове залучення всіх м’язових груп. Малюки займаються розтяжкою, простими тематичними танцями та іграми, партнерської і пальчикової гімнастикою.
Танці спортивного спрямування в такому віці сприяють розвитку опорно-рухового апарату, та є профілактикою плоскостопості, сколіозу, кіфозу та інших проблем хребта.
Діти в такому віці відрізняються пластичністю, гнучкістю, легким засвоєнням азів танцювальних рухів, що в майбутньому становить відмінну базу для розвитку танцюриста. Програма, яка об'єднує танці дітей 3 років, складається з різних дисциплін, зокрема, з ритміки, хореографії, репертуару, акторської майстерності та акробатики.
На заняттях ми забезпечимо:
– Веселу активність;
– Хороший настрій;
– Помірне фізичне навантаження;
– Персональна увага тренера (групи до 10 людей);
Танці і хореографія – це уроки, форма проведення яких невимушена. Вони складаються з:

 Розминки, розтяжки, вправ на координацію і розучування танців;
 Маленьких сюрпризів для стимуляції інтересу до командної роботи;
 Підведення підсумків і компліментів від педагога (скерованих на заохочення та стимулювання найменших вихованців);
 Поступового знайомства з основами акторської майстерності .

Copyright © 2018. Smart Production. All rights reserved.